Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Wykonujemy instalacje elektryczne w domach jednorodzinnych, zakładach pracy oraz biurach. Przewody prowadzimy w bruzdach, wyłącznie w osiach gniazdek oraz włączników, a rozprowadzane są na podłodze w peszlach. Zasilamy maksymalnie 5 gniazdek na jednym obwodzie dzięki czemu zwiększamy bezpieczeństwo oraz otrzymujemy duże możliwości obciążeniowe. 

Oferujemy montaż i serwis alarmów przewodowych oraz bezprzewodowych firmy SATEL. Instalujemy alarmy w domach jednorodzinnych, biurach, zakładach pracy oraz instytucjach szczególnie narażonych.

W naszej ofercie proponujemy również montaż domofonów oraz wideofonów w domach jednorodzinnych i wielorodzinnych. Jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej optymalne rozwiązanie, które będzie skutecznie chroniło prywatność klienta przez wiele lat.

Świadczymy usługi montażu systemów monitoringu głownie w domach jednorodzinnych, małych oraz średnich przedsiębiorstwach. Tworzymy systemy w oparciu o technologię analogową oraz cyfrową (systemy IP/SDI). Wykorzystujemy tylko sprawdzone rozwiązania. Stawiamy przede wszystkim na jakość i bezawaryjność produktów stosowanych do